KONST / Litografier / Färglitografi 14378526
nr 1437 8526
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad 3/8. Färglitografi, bildmått: 39x31, yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:15:49
13/12 18:17:00